WOU-orkest bij Rondje Nuland PDF Afdrukken E-mail
donderdag 17 juni 2010 16:50

Na weken van voorbereiding en repeteren, heeft het WOU-orkest op zondag 13 juni op de kiosk in Nuland een concert gegeven.

Maanden geleden hebben de drie muziekverenigingen WIK, ODIO en UNION onderling muziekstukken uitgewisseld, om ze in eigen huis goed onder de knie te krijgen. Dit onder leiding van ieder hun eigen dirigent. Bij onze vereniging heeft Jo Delnoye zijn programma omgegooid om deze stukken op een goede manier ten gehore te kunnen brengen. Twee keer is het studieorkest te gast geweest in Nuland om samen met de andere Maasdonkse studieorkesten de muziek samen te laten smelten. Dit alles onder leiding van Ginette, die de uitvoering bij Rondje Nuland voor haar rekening zou nemen.


Voor de kiosk op het Prins Bernhard Plein was het op 13 juni mooi druk met publiek en fans meegebracht uit Vinkel en Geffen, getuige de foto’s die later op deze site zullen verschijnen. Die middag volgde de 35 in zwart wit geklede, overwegend jonge muzikanten het groot orkest van Union op. Na wat schuiven had iedereen zijn of haar plaats gevonden en kon de dirigent na het afstemmen aan het programma beginnen.

Het orkest speelde onder andere Castles of Scotland, de Pop Story met blues en rock&roll. Ook klonk het overbekende Thriller van Micheal Jackson over het plein. Ook het stuk Misterioso werd gespeeld, een mooi en mysterieus klinkend muziekwerk. Als laatste speelde het WOU-orkest de Easy Pop Suite, bestaande uit 3 delen met de verschillende stijlen: rock, reggea en disco. Het optreden was een een fantastisch eerste optreden dit jaar van het WOU-orkest.

Dit jaar volgen nog optredens in Vinkel op 4 juli, bij Effe noar Geffe begin september en een optreden bij de Brabant Wonen Cup op 31 oktober.